AV. SAADET BAHAR SİVRİ

Avukatlık kariyerime başlamadan önce uzun yıllar Bursa’da belediye barınakları ile gönüllü olarak çalıştım.
Meslek hayatıma başladıktan sonra, mesleğimin de verdiği güçle birlikte hayvanların gördüğü eziyet ve hak ihlallerine dair çevremdeki davaları takip etmeye başladım ve Bursa Barosu Hayvan Hakları Komisyonuna katıldım. Bir farklılık ve farkındalık yaratabilmek ve uzun yıllardır tutkulu olduğum bu konuda bilgi birikimimi ve sevgimi heymypet.com aracılığıyla aktarmaya devam ediyorum.

DR. EMRAH ÖZBAY

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde, Yüksek Lisans eğitimlerini Ekonomi alanında İstanbul Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde, Finansal Analiz ve Fon Yönetimi alanında University of Exeter Business School’da yapan Özbay, İstanbul Üniversitesi’nden Finans alanında doktora derecesini aldı. Meslek yaşamına Sermaye Piyasası Kurulu’nda başlayan Özbay SPK’daki görevlerinden sonra özel sektörde çalışma hayatına devam etmektedir. Bahçeşehir Üniversitesi’de Finans ve Ekonomi alanında öğretim görevlisi olan Özbay, %30 Club ve UN Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu üyesidir.

AV. DİLARA SEZGİN

Paris Panthéon- Assas Üniversitesi’nde hukuk eğitimi tamamladım akabinde Trinity College Dublin’de yüksek lisans yaptım. 9 yıldır İstanbul Barosu’na bağlı olarak avukatlık mesleğini sürdürüyorum. 5 yaşımdan beri köpek bakıyorum. Bu süreçte köpeklerimi daha iyi anlamak için onların davranışları ve sesleri üzerinde eğitimler aldım, konferanslara katıldım. Travmalı köpeklerle de ilgilendim. Kendimi bir köpek amatörü olarak tanıtabilirim.  Kendi tecrübelerimden yola çıkarak deneyimlerimi heymypet.com üzerinden paylaşmaktan büyük memnuniyet duyuyorum.

PELİN GÖKÇEK

Merhaba! Ben Pelin. Aslen İstanbul’da, uzaktan çalışmanın nimetleri nedeniyle şu anda ise geçici olarak Balıkesir’de yaşayan bir beyaz yakalıyım. Deneyimli bir kedi ebeveyni olarak yaşadıklarımı, bilgilerimi, düşüncelerimi heymypet.com aracılığıyla bir kedi ile yaşamayı merak eden herkesle paylaşmaya çalışacağım.

Emre

EMRE AKDENİZ

Merhaba. Ben Emre Akdeniz, yokyer isimli grubumla ve kendi bestelerim aracılığıyla müzik yaparak hayatımı kazanıyorum. Yıllar yılı sıkı bir hayvanseverim ve iki tane dünya güzeli kedinin ebeveynliği yapıyorum: Ollie ve Mia. Sizlere, en çok ilgi duyduğum iki konuyu bir arada kaleme alabileceğim yazılar sunacağım. Yani müzik ve hayvanlarla ilgili….

PETTI SMITH

Merhaba, ben Petti! 4-5 yaşlarındayken kelimelerin sırrını çözdüğüm günden beri okuyorum, yazıyorum. Patili canların, farkında bile olmadan hayatı çok daha güzel bir hale getirdiklerini düşünüyorum. Dünyanın dört bir yanından hayvanlarla ilgili alkışı hak eden uygulamaları izliyor, heymypet.com aracılığıyla Türkiye’deki pati severlerle paylaşıyorum.

PETTI SMITH

Merhaba, ben Petti! 4-5 yaşlarındayken kelimelerin sırrını çözdüğüm günden beri okuyorum, yazıyorum. Patili canların, farkında bile olmadan hayatı çok daha güzel bir hale getirdiklerini düşünüyorum. Dünyanın dört bir yanından hayvanlarla ilgili alkışı hak eden uygulamaları izliyor, heymypet.com aracılığıyla Türkiye’deki pati severlerle paylaşıyorum.

PATİLİYORUM

Bu sayfada araştırmak yok, patilemek var!

Evet, doğru duydun. Ben, Patili-Yorum. Patili dostlarımızı ilgilendiren tüm konuları A’dan Z’ye patiliyor ve yorumumu katıyorum. 

Sen de bu yolculukta bana katılırsan pek mutlu olurum!

Benim patileyen yorumcu ruhum ile senin hem okuyan hem de uygulayan pati ebeveynliği sayesinde, hayvan dostlarımızın hayatını yepyeni bilgilerle donatabilir, aynı bilgilerle kendi zihnimizi de aydınlatabiliriz.

Hadi, katıl bana; hayvanlara dair ne var ne yoksa altını üstüne getirelim! 

PATİLİ FİSKOS

İhtişam, çalkantı, dedikodu ve kaos.. Ünlülerin büyülü dünyasının kodlarını magazin çözer, bilirsiniz. Ve her ünlü elbet magazinden payına düşeni alır. Ünlü denildiğinde akıllara ilk gelen elbet insanlardır; ancak gerçek bir magazinsever olmanın yanı sıra hayvansever olan bendeniz için durum biraz daha farklı. Magazin haberlerinin en büyük eksiği, kendisi gibi olanların hayatlarına fazla takılı kalıp tüylü ve sevimli dünyanın büyülü kapısını hiç çalmamış olmasıdır. İşte tam da bu yüzden magazin haberlerini sadece takip etmekle, yakınlarımla çekiştirmekle kalmayıp ünlü patileri de yanıma katarak yepyeni bir yolculuğa çıkmaya karar verdim. Bundan böyle düzenli olarak burada yerli/yabancı magazin basını fiskosu yapıyor olacağız. Diğer fiskoslardan en büyük farkımız ise baş kahramanlarımızın daima tüylü dostlarımız olması olacak! Ve iddia ediyorum patilerin şöhreti, insanların şöhretini geri plana atacak!