Beyrut Patlamasından Kurtarılan Hayvanlar Ailelerine Kavuşmaya Başladı

Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta ağustos ayının ilk haftasında meydana gelen ve büyük can ve mal kaybına yol açan patlama dünyayı yasa boğdu. Patlamadan zarar gören hayvanları kurtarıp ailelerine kavuşturmak üzere, FOUR PAWS ve Animal Lebanon işbirliği ile bir kurtarma operasyonu başlatılmıştı. Bu operasyondan yüzümüzü güldüren bir haber geldi.

Beyrut patlamasından zarar gören hayvanlar ailelerine kavuşuyor
Fotoğraf: FOUR PAWS ve Animal Lebanon
Paylaşın

PATLAMANIN ARDINDAN DOSTLARIMIZ

FOUR PAWS ve Animal Lebanon’un başlattığı operasyonu ve kapsamını geçtiğimiz günlerde gündeme getirmiştik. Bu operasyondan gelen güzel haberleri de bizden duymalısın!

Beyrut patlaması nedeniyle 100’den fazla hayvan FOUR PAWS ve Animal Lebanon’un girişimleri sonucunda ayrı düştüğü ailesine kavuşturuldu.

Animal Lebanon bu güzel haberi bir Instagram post’uyla duyurdu.

“Son günlerde yaşananları düşünerek herkesin biraz moral düzeltici mutlu anlara ihtiyaç duyduğuna karar verdik ve patlamadan bu yana gerçekleşen bazı gönül ısıtan buluşmaları derledik” mesajıyla paylaşılan post’ta, ev hayvanları ile ailelerinin kavuşma anları izleyenlerin de gözyaşı dökmesine neden oldu.

View this post on Instagram

Time to share HAPPY moments With everything that has been happening these past weeks we thought everyone needs some mood lifting happy moments so we compiled some of the heartwarming reunions that have happened since the blast. Our team has been on the ground after the Beirut Blast to help located lost pets and rescue injured ones. Our efforts reunited more than 100 guardians with their pets. These guardians had lost so much, many were injured and they were so grateful and happy to see their pets again . To see all the animals rescued from the blast and get updates – animalslebanon.org/beirutexplosion ❤️Our hearts will always be with the people, those who got affected, those who lost people, those who were injured and those who lost their homes❤️ #beirutexplosion #lebanon #searchandrescue #ALsearchandrescue #animalsearchandrescue #animalrescue #happyreunions #animalwelfare #animalslebanon

A post shared by Animals Lebanon (@animalslebanon) on

Paylaşan heymypet