Benim dostum O. Sokak Hayvanlarını Düşünen ETİ Benim’O’ya Bir Alkış

Bugün yine Türkiye’den tatlı mı tatlı bir kampanyanın haberiyle karşındayım sevgili patican dostum. ETİ’nin özellikle gençler tarafından en sevilen ürünlerinden biri olan Benim’O ürünün sokak hayvanlarına destek amaçlı kampanyasından.

Benim'O #BenimDostumO kampanyası
Paylaşın

Benim dostum o ! Aslına bakarsan bu kampanya çok yeni değil. Özel tasarım ambalajlı Benim’O ürünlerinin reklam filmleri ilk olarak Aralık 2019’da yani tam bir sene önce televizyonlarda dönmeye başlamıştı.

Birkaç gün önce kampanyanın yeni reklam filmi ekranlarla buluştu.

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP), Encander Derneği ve Her Eve Bir Pati Derneği (HEPAD) işbirliğiyle gerçekleştirilen Muhabbet temalı kampanyanın bu filminde de ilk filmde olduğu gibi genç oyunculara patili canlar eşlik ediyor. Fakat bu kez benim dostum o dediğimiz hayvanlar dile gelmiş konuşuyor!

#BenimDostumO hashtag’iyle de sosyal medyada gündem yaratan kampanya, özel tasarlanmış Benim’O paketleriyle herkesi bir kez daha sokak hayvanlarına destek olmaya davet ediyor.

 

Ben lafı daha fazla uzatmayıp ETİ’yi ve Benim’O’yu alkışlıyor ve seni henüz izlemediysen kampanyanın reklam filmleriyle baş başa bırakıyorum. Bir başka güzel haberde görüşmek üzere…

BENİM’O 2019 YILI REKLAM FİLMİ

BENİM’O 2020 YILI REKLAM FİLMİ

Paylaşan Petti SMITH

Merhaba, ben Petti! 4-5 yaşlarındayken kelimelerin sırrını çözdüğüm günden beri okuyorum, yazıyorum. Patili canların, farkında bile olmadan hayatı çok daha güzel bir hale getirdiklerini düşünüyorum. Dünyanın dört bir yanından hayvanlarla ilgili alkışı hak eden uygulamaları izliyor, heymypet.com aracılığıyla Türkiye’deki pati severlerle paylaşıyorum.